The Sims 3 Download

The Sims 3 Download pełnej wersji gry z bezpiecznego źródła. Pobierz The sims 3 po polsku bez klucza i nie martw się więcej niebezpiecznymi stronami albo innymi językami.

The Sims 3 – opis gry

Gry The Sims 3 do pobrania chyba nie musimy nikomu przedstawiać. Totalny klasyk. Każdy zna Simsy – właściwie to całą serię The Sims. Nic dziwnego. Chyba można powiedzieć, że Simsy 3 do po prostu gra w życie. Możesz robić, co Ci się podoba – budować dom, założyć rodzinę, wszystko. Wszystko, czego zapragniesz. Nasz download bez klucza pozwoli Ci zagrać w simsy 3 po polsku bez żadnego problemu.

Zwiastun

Jak pobrać The Sims 3 bez klucza

Bardzo prosta sprawa.

the sims 3 pobierz
  • Klikasz przycisk pobierz.
  • Na stronie czasami trzeba wykonać dodatkowe zadanie.
  • I to właściwie tyle!

Download oraz instalacja jest po polsku. Bez klucza, bez dodatkowych rzeczy do instalowania. Pobierz The Sims 3 i zagraj w kilka minut po pobraniu.

The Sims 3 Download

The Sims 3 jest grą symulacyjną stworzoną przez The Sims Studio. Za wydanie jest odpowiedzialne Electronic Arts, dzięki któremu produkcja miała swoją premierę 2 czerwca 2009 roku. Gra odniosła praktycznie podobny sukces, co gra Simsy 2 która jest dostępna również u nas na stronie.

Sukces komercyjny produkcji


Warto zauważyć, że gra sprzedała się w rekordowych 1,4 miliona sztuk już podczas pierwszego tygodnia. Jest to ogromny sukces komercyjny, który potwierdził zaufanie fanów do serii. Na uwagę zasługuje również fakt, że muzykę do gry skomponował Steve Jablonsky, który jest cenionym kompozytorem na całym świecie. Na wyróżnienie zasługuje opcja bezpośredniego zwiedzania świata bez obowiązku wczytywania pełnej mapy. Dzięki temu rozwiązaniu rozgrywka przebiega znacznie szybciej, a gra działa płynniej. The Sims 3 download pełnej wersji gry jest dostępny na stronie na której jesteś w polskiej wersji językowej. W grze mamy do zaspokojenia sześć wymagań życiowych, do których należą głód, pęcherz, energia, towarzystwo, higiena oraz zabawa. Na uwagę zasługują również chwilowe potrzeby, których spełnienie dostarcza graczowi punkty szczęścia życiowego.

Nastrój bohaterów w Simsach 3


Dzięki tym punktom możemy wpłynąć pozytywnie na nastrój Sima. Punkty szczęścia życiowego można także wymienić na ciekawe nagrody. Przykładem może być Stalowy Pęcherz, który sprawia, że Sim nie odczuwa potrzeb fizjologicznych i nie musi korzystać z toalety. Pobierz the sims 3 i stwórz rodzinę oraz zapewnij jej odpowiednie warunki do rozwoju. Bardzo ważnym dodatkiem jest Otwarte Otoczenie, które umożliwia bohaterom eksplorację otwartej przestrzeni. Na uwagę zasługuje fakt, że gracz może wprowadzić swoich bohaterów do domów, które są usytuowane obok siebie. Gracz ma bezpośredni wpływ na karierę Sima oraz jego sukcesy osiągane w pracy.

Należy pamiętać, że zdolności mają bardzo duży wpływ na umiejętności posiadane przez bohatera. Zaawansowana interakcja społeczna jest przeznaczona wyłącznie dla Simów, które posiadają wysoki stopień charyzmy. Regularne wykonywanie jakiejś czynności może bezpośrednio doprowadzić do rozwoju danej umiejętności. Warto jednak mieć na uwadze, że na to potrzeba czasu i cierpliwości.

Modele Simów w The Sims 3


The sims 3 do pobrania oferuje graczom trówymiarowe modele Simów, które można zmieniać według własnych preferencji. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że spersonalizować można niemal wszystkie obiekty w grze, nawet meble oraz odzież. Na swoich bohaterów można nałożyć personalne elementy, do których należą między innymi piegi. Dzięki temu można stworzyć oryginalną postać, która będzie wyjątkowa oraz niepowtarzalna. W celu dostosowania koloru karnacji oraz włosów należy posłużyć się suwakami. W The Sims 3 Download gracz może kierować niestety tylko jedną rodziną. Warto zwrócić uwagę na trzy kropki znajdujące się w lewym dolnym rogu. Dzięki nim gracz może uzyskać dostęp do takich opcji, jak ustawienia dźwięku oraz grafiki. Należy regularnie zapisywać stan gry, żeby w przypadku nieoczekiwanej awarii nie utracić postępu w grze. Warto pamiętać, że w mieście jest zlokalizowanych wiele pustych działek, które można dobrze wykorzystać. Jednym kliknięciem możemy doprowadzić do zburzenia budynku. Imię i nazwisko to inaczej tożsamość Sima. Przy okazji, wypadałoy wspomnieć, że najnowsza wersja z serii Simsów czyli The Sims 4 Download jest dostępna u nas na stronie.

the sims 3 download bez klucza

Wybór tożsamości


Należy podjąć przemyślaną uwagę co do nazwiska, ponieważ dzieci Sima również będą posiadały te same nazwisko. W przypadku pomyłki można udać się do ratusza, w którym będziemy mogli zmienić imię oraz nazwisko. Maksymalna długość tożsamości to trzynaście znaków. Na uwagę zasługuje fakt, że gracz może dowolnie zmieniać fryzurę swojego bohatera. Można to zrobić w zakładce włosy, w której wybieramy kolory. Spersonalizować można odrosty, pasemka, końcówki włosów, a nawet podstawę. Dzięki temu wygląd każdego z bohaterów może być oryginalny i wyróżniać się na tle innych Simów. Czasami paleta może nie spełnić naszych oczekiwań i wtedy wystarczy otworzyć zakładkę koło kolorów, które umożliwia wybór zdecydowanie większej liczby kolorów. Na uwagę zasługuje również możliwość wyposażenia bohatera w czapkę oraz kapelusz. Jest to dostępne dzięki opcji kreacji stylu, która umożliwia dopasowanie wyglądu według osobistych preferencji. Zmodyfikować można nawet brwi oraz rzęsy Sima. Z reguły brwi są tego samego koloru co włosy, jednak można je dowolnie spersonalizować.

the sims 3 do pobrania

Personalizacja twarzy


W ten sam sposób można stworzyć zarost oraz przyciąć go w dowolny sposób. W grze jest dostępnych aż kilkanaście modeli twarzy. Jednak opcje zaawansowane umożliwiają znacznie więcej możliwości, dzięki którym gracz może dowolnie zmieniać wygląd twarzy. Wszystko to zrobimy przy użyciu suwaków, dzięki którym można regulować wysokość kości policzkowej oraz rozmiar podbródka. Warto zauważyć, że gracz może nawet zmienić szerokość szczęki. Oczy możemy zaprojektować w podobny sposób co twarz. Wysokość brwi oraz szerokość powiek może być ustawiona według osobistych preferencji. Do dyspozycji gracza przygotowanych zostało także kilkanaście modeli nosa. Każdy Sim może dodatkowo otrzymać piegi lub inne znamiona w postaci pieprzyków. Niestety gracz nie ma możliwości określenia dokładnego położenia tych znamion. Jednocześnie każdemu Simowi możemy stworzyć niepowtarzalny makijaż.

Jeżeli tylko macie jakieś pytania, zadawajcie nam je w komentarzach albo przez zakładkę kontakt.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *