The Forest Download

The Forest do pobrania z bezpiecznej strony z instalką! Co to znaczy? Znaczy to, że The Forest Download – czyli instalator – pobierze gre w tle, w mgnieniu oka. Niczym się nie musisz martwić ani klikać.

the forest download

Pobierz The Forest

The Forest to gra, w której możesz eksplorować zaczarowany las, brać udział w magicznych misjach i wchodzić w interakcje z przyjaznymi wilkami.

Gra toczy się w mistycznym świecie. Możesz grać jako człowiek, elf lub krasnolud. Każda postać ma swoje unikalne zdolności i umiejętności, których będzie potrzebować do wykonania zadań. Gra zawiera system rzemiosła, który pozwala graczom zdobywać i zbierać materiały z całego świata, aby tworzyć broń, zbroje, mikstury i nie tylko.

To nie jest kolejna gra RPG, w której zabijasz bestie i zbierasz łupy; The Forest download oferuje graczom wciągające wrażenia z elementami opowieści przygodowej, które pokochają dzieci i dorośli!

The Forest to gra, która ukazała się w maju 2016 roku. Gracz wciela się w tytułowego bohatera i ma za zadanie przetrwać w opuszczonym lesie pełnym wrogich stworzeń, zarówno naturalnych, jak i nadprzyrodzonych.

The Forest został stworzony przez duńskiego dewelopera, af Gundersen, który przetłumaczył własną grę z oryginalnego języka duńskiego na angielski.

Od czasu premiery The Forest odniósł sukces zarówno krytyczny, jak i komercyjny. Na przykład sprzedał się w ponad dwóch milionach egzemplarzy w ciągu trzech miesięcy od premiery na platformie Steam, która jest najpopularniejszą platformą gier na PC.

Grafika w grze

the forest download free
pobierz the forest na pc

Jak pobrać The Forest na komputer?

Kliknij w przycisk poniżej i postępuj zgodnie ze wskazówkami instalatora.

Życzymy udanej rozgrywki.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *