Need For Speed Payback Download

Need for Speed Payback Download pełnej wersji na PC w polskiej wersji językowej. Nie warto wchodzić na podejrzane strony internetowe – u nas znajdziesz NFS Payback do pobrania

Pobierz Need for Speed Payback pl – jest to kolejna część jednej z najpopularniejszych gier wyścigowych, które są stworzone przez studio Ghost Games we współpracy z Electronic Arts. Jedną z również dobrze przyjętych gry z tej serii był Need For Speed Most Wanted 2005 możliwy również do pobrania z naszej strony.

Zwiastun gry

Pobierz NFS Payback – Główni bohaterowie


W przypadku tej części gry obserwujemy trzech bohaterów, którymi są: Jess, Mac oraz Tyler. Ich głównym celem jest zemsta na byłej wspólniczce. Warto zauważyć, że w przypadku tej produkcji dużą rolę odegrała również społeczność, która brała realny udział w tworzeniu gry. Wcześniejsza ekipa bohaterów była złożona z czterech osób, jednak wspólniczka dopuściła się zdrady. Z tego powodu cała trójka straciła niemal cały dobytek swojego życia i planują go teraz odbudować. Żeby doprowadzić do zemsty muszą niestety skonfrontować się z kartelem nazywanym Familią. Niestety członkowie tego kartelu mają kontakty w każdym miejscu, wliczając w to policję. Dlatego bohaterowie mogą liczyć jedynie na siebie, ponieważ nikomu wokół nie można ufać.

Need For Speed Payback Download


Need for speed payback download jest dostępny w polskiej wersji językowej na naszej stronie internetowej. Pobierz pełną wersje NFS Payback na PC. Rozgrywka ma miejsce w mieście Fortune Valley, które jest otwartym światem.

Na uwagę zasługuje pełny cykl dobowy, a wszystkie wyścigi są podzielone na główne kategorie, których jest kilka. Największą popularnością cieszą się pościgi policyjne, które pojawiały się już w poprzednich częściach Need for Speed. Oczywiście dostępne są również tradycyjne wyścigi oraz starcia z pozostałymi kierowcami. Innowacyjnym rozwiązaniem są jazdy terenowe, które występują razem z pokazami kaskaderskimi. Need for speed payback do pobrania oferują bardzo wiele pojazdów. Są one podzielone na pięć typów, takich jak: teren, drag, ucieczka, drift oraz teren. Odpowiednie nazewnictwo sprawia, że są one przystosowane do konkretnych zawodów. Takie rozwiązanie sprawia, że auto terenowe kompletnie nie będzie pasować do driftowania, z kolei samochód do driftu nie przyda się do jazdy po wymagającym terenie.

need for speed do pobrania za darmo pełna wersja na komputer

Ukryte skrzynie


Gracz może oczywiście modyfikować osiągi auta oraz wygląd pojazdu. Na uwagę zasługuje również opcja odnowienia wraków porzuconych samochodów, które możemy przy odrobinie pracy zamienić w supersamochody.

need for speed payback pobierz

Każdy z bohaterów dostępnych w grze posiada inną specjalną zdolność, którą może wykorzystać podczas wyścigu. NFS payback download jest realistyczną grą wyścigową, która umożliwia graczom wcielenie się w rolę zawodowego kierowcy. W grze możemy zdobywać nowe części oraz nagrody pieniężne za zwycięstwa w wyścigach. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość znalezienia ukrytego skarbu na pustyni. Na samym początku rozgrywki najlepiej kupować pojazdy w salonie samochodowym. Dostępne są również sklepy z częściami samochodowymi, które możemy odwiedzać o każdej porze. Każdą zakupioną część możemy potem znaleźć w swoim garażu, w którym możemy dowolnie zmieniać wygląd auta. Dlatego warto zbierać części oraz karoserie, ponieważ mogą się one przydać w najmniej oczekiwanym momencie.

Modyfikowanie wraków


Garaż jest z pewnością miejscem, w którym gracze spędzają większość czasu. Najłatwiej zmodyfikować wraki, które uznawane są za najlepsze samochody w grze. Należy jednak pamiętać, że wraki można znaleźć wszędzie, a na sam początek potrzebnych jest pięć części. Oczywiście nie musimy wszystkich zdobyć od razu, jednak warto obserwować teren podczas jazdy. Jeżeli uda nam się odnaleźć pierwsze podwozie wraku to możemy następnie dostać wskazówki, które naprowadzą nas na lokalizacje pozostałych wraków. Gracze muszą uważać na specjalne skrzynie, które uruchamiają pościg gliniarzy. Oczywiście ma to swoje plusy, ponieważ w przypadku udanej ucieczki łup ze skrzyni możemy zachować dla siebie. Skrzynie pułapki również są rozmieszczone po całej mapie, dlatego trzeba cały czas być czujnym, żeby żadnej nie przegapić. Jest to doskonała okazja dla nowych graczy, ponieważ w ten sposób mogą oni zdobyć specjalne części, które są dla nich zbyt drogie na tym etapie rozgrywki. Niektóre elementy mogą całkowicie zmienić wygląd oraz funkcjonalność pojazdu. Każdemu kierowcy możemy rzucić wyzwanie i rozpocząć z nim wyścig.

Need For Speed Payback do pobrania


Krążą oni po mapie i po prostu wystarczy trafić na odpowiednią osobę. Jeżeli uda nam się pokonać wszystkich kierowców krążących, którzy należą do określonej ligi, to będziemy mieli możliwość rywalizacji z szefem. Zwycięstwo ze wszystkimi szefami otwiera nam drzwi do najbardziej prestiżowego wyścigu w Silver Rock. Jest to bardzo łatwy sposób na szlifowanie własnych umiejętności oraz zmodyfikowanie własnego pojazdu. Na wyróżnienie zasługuje tryb swobodnej jazdy nazwany AllDrive, który umożliwia jazdę ze znajomymi w gronie ekipy. W każdej chwili można zorganizować spontaniczny zlot oraz zwiedzić świat dostępny w grze. Jeżeli rozgrywka ze znajomymi nie będzie już dla nas wystarczająca to możemy przełączyć się na tryb Speedlist. Im więcej wyścigów uda nam się wygrać, tym większą rangę będziemy mogli zdobyć. Warto jednak pamiętać, że każda porażka również ma wpływ na naszą pozycję w rankingu. Każda osoba biorąca udział w Speedlist może otrzymać gotówkę lub części, które pozwolą poprawić osiągi auta.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *