Mortal Kombat 11 Download

Mortal Kombat 11 to bijatyka, która ukazała się w kwietniu 2019 roku. Została opracowana przez NetherRealm Studios i wydana przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Mortal Kombat 11 to jedenasta główna odsłona serii Mortal Kombat.

Mortal Kombat 11 Pobierz po polsku!

Nowa gra Mortal Kombat 11 download została wreszcie wydana, więc każdy artysta sztuk walki ma wszelkie szanse, aby zdobyć tę grę i zacząć w nią grać z radością! Warto wspomnieć, że przez jakiś czas gra była dostępna tylko w języku angielskim, ale dzięki naszemu zespołowi EchoGames można bez problemu pobrać również po polsku!

mortal kombat 11 download

Mortal Kombat 11 to gra, która przenosi klasyczne bijatyki na wyższy poziom.

Mortal Kombat 11 Download to jedna z najbardziej oczekiwanych gier wideo. Gra jest dostępna na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch od 23 kwietnia 2019.

Mortal Kombat 11 to najnowsza gra z serii Mortal Kombat. Gra posiada wiele różnych trybów, w tym tryb puzzli Jigsawa, Towers of Time, która jest grą typu tower defense w stylu RPG oraz MK Arcade, która oferuje klasyczne walki zręcznościowe.

Od premiery ostatniej gry Mortal Kombat minęło dwadzieścia pięć lat. Od tego czasu technologia uległa drastycznym zmianom. W rezultacie, więc mają niektóre cechy tej nowej gry.

Nowy Mortal Kombat 11 zawiera innowacyjne funkcje, takie jak łatwe w użyciu kombinacje i uproszczone dane wejściowe, zapewniające bardziej płynną rozgrywkę, którą może cieszyć się każdy na każdym poziomie.

Mortal Kombat 11 to bijatyka 3D osadzona w uniwersum Mortal Kombat. Fabuła gry została ujawniona na konferencji gamingowej E3.

Fabuła w Mortal Kombat 11

Twórcy ujawnili też kilka szczegółów na temat fabuły MK11. Toczy się wokół starcia między Kroniką a Shao Kahnem, które doprowadziło do apokaliptycznego wydarzenia znanego jako Armageddon. Po pokonaniu Shao Kahna Kronika niszczy wszystkie osie czasu i tworzy nową, którą rządzi żelazną pięścią.

pobierz mortal kombat 11

Fabuła Mortal Kombat 11 skupia się głównie na elementach fabularnych różnych postaci, które pojawią się w tej grze.

Fabuła Mortal Kombat 11 rozgrywa się 25 lat po wydarzeniach z Mortal Kombat 9 i przedstawia nową generację myśliwców.

Fabuła w grze podąża za wydarzeniami z MK9, gdzie Shao Kahn podbił Earthrealm, a Quan Chi przejmuje protektora Earthrealm. Raiden wysyła swojego wybranego bohatera, aby powstrzymał Quan Chi i zakończył panowanie Shao Kahna, pokonując zarówno Goro, jak i Shang Tsunga.

Dzięki zespołowi EchoGames, możesz pobrać Mortal Kombat 11 po polsku w pełnej wersji. Kliknij przycisk powyżej i postępuj zgodnie ze wskazówkami instalki z naszej strony.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *