Heroes 3 Download

Heroes 3 Download z szybkiego źródła. Pobierz najnowszy instalator Heroes 3 z bezpiecznej strony i zagraj w Heroes of Might and Magic III w kilka minut.

Heroes 3 – opis gry

Heroes of Might and Magic III do pobrania to gra, która na rynku jest już od nastu lat. Gra strategiczna. Po prostu strategia. Nic więcej tutaj nie trzeba dodawać. Wersja Complete? Złota edycja? Wszystko, co chcielibyście sobie wymarzyć, jest w paczce.

Zwiastun

Jak pobrać Heroes 3

Heroes 3 download pl można pobrać w bardzo prosty sposób.

heroes 3 pobierz
  • Kliknij przycisk pobierz lub download.
  • Na stronie kliknij pobierz lub wykonaj zadanie (czasem trzeba).
  • Zainstaluj i ciesz się grą!

Heroes 3 Download bez klucza

Heroes 3 jest jedną z najpopularniejszych gier strategicznych, w której gracze prowadzą rozgrywkę opartą na turach. Została wydana w 1999 roku i niemal od razu osiągnęła ogromny sukces komercyjny.

Przebieg rozgrywki


Heroes 3 download jest dostępny na tej stronie. Pełna wersja gry jest przeznaczona dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę za darmo. W 2015 roku została zaprezentowana wersja HD Heroes 3 i od tego czasu jest dostępna dla graczy na platformie Steam oraz systemach Android i iOS. W fabule jest dostępnych aż siedem różnych kampanii, których rozgrywka przebiega na legendarnym kontynencie zwanym Antagarich. Podczas kampanii gracz ma okazję poznać fabułę z różnych perspektyw, dzięki czemu można grać wszystkimi rodzajami miasta. Królowa Katarzyna wraca do rodzinnego miasta w celu zebrania odpowiedniej liczby ludzi, którzy pomogą jej zniszczyć zło odpowiedzialne za doprowadzenie kraju do ruiny.

System turowy w Heroes III


System turowy jest rozwiązaniem innowacyjnym, który przypadł do gustu fanom serii na całym świecie. Gracz ma do dyspozycji bohaterów, którzy pełnią rolę generałów. Dowodzą oni wojskami, które składają się z dzikich stworzeń. Warto zauważyć, że wszystkie stworzenia powstały w oparciu o ludowe legendy oraz mity. Żeby ukończyć rozgrywkę, należy zdobyć wszystkie miasta na mapie. Można również zebrać określoną liczbę zasobów. Rozgrywka się kończy, kiedy gracz doprowadzi do utraty wszystkich podległych mu bohaterów oraz straci wszystkie miasta. Na uwagę zasługuje fakt, że każda mapa posiada warstwę podziemną oraz znajdującą się na powierzchni. Oczywiście do dyspozycji gracza dostępne są specjalnie ukryte przejścia, które umożliwiają bohaterom przemieszczanie się z powierzchni do podziemia. Na każdej mapie znajdują się skarby, budynki, potwory oraz kopalnie. Dzięki eksploracji gracz może uzyskać wiele korzyści, które będzie mógł wykorzystać później w kampanii.

Zlokalizowanie kopalni


Głównym celem od samego początku powinno być zlokalizowanie kopalni oraz oflagowanie ich. Dzięki temu można zdobyć większe ilości zasobów, które przydadzą się do produkcji nowych oddziałów. Nie należy jednak zapominać o rozwijaniu specjalnych umiejętności, które są przypisane bezpośrednio do bohaterów. W tym celu należy walczyć z wrogimi bohaterami oraz stworzeniami, jednak przydatne jest również odkrywanie ukrytych artefaktów oraz eksploracja specjalnych jaskiń. Dobrym przykładem jest Chatka Wiedźmy, dzięki której gracz może uzyskać losową umiejętność. Ciekawym artefaktem jest także Kamień Nauki, który daje bohaterom tysiąc dodatkowych punktów doświadczenia. W przypadku awansu bohatera na wyższy poziom może on szkolić wybraną umiejętność. Dzięki temu staje się on bardziej przydatny podczas walki. Warto pamiętać, żeby wszystkie umiejętności dobierać w ostrożny sposób, ponieważ nie da się ich później usunąć, a ich liczba jest ograniczona. Przykładem takiej umiejętności może być premia do obrażeń, która sprawia, że jednostki strzeleckie zadają większe straty wrogim oddziałom. Szczególnie ważne są miasta, które pozwalają rekrutować stworzenia, dzięki którym gracz może uformować armię.

heroes 3 pobierz

Dostępne zasoby


Rozbudowa miast jest bardzo ważna, ponieważ w ten sposób można zyskać dodatkowe fundusze oraz odblokować nieznane wcześniej zaklęcia. Żeby postawić nowy budynek, trzeba posiadać określoną ilość zasobów złota oraz innych rodzajów surowców. Bardzo ważne jest drewno oraz ruda, które przeznaczone są do budowy większości dostępnych konstrukcji. W przypadku droższych budynków potrzebne będą rzadkie zasoby, które niestety dość ciężko zdobyć. Przykładem może być rtęć oraz kryształ. Dlatego tak ważne jest zdobywanie kopalni, które umożliwiają wydobywanie rzadkich surowców. Dzięki takiej strategii gracz od razu zyskuje przewagę nad przeciwnikami. Heroes 3 do pobrania jest hasłem stosunkowo często wyszukiwanym przez internautów. Pobierz Heroes 3 i wciel się w przywódcę specjalnych oddziałów. Warto zauważyć, że każda frakcja ma do dyspozycji specjalne oraz niepowtarzalne budynki, które przysługują tylko jej i nie mogą być postawione w żadnej z pozostałych frakcji. W grze jest dostępnych aż osiem rodzajów miast. Podzielone są na miasta dobre, złe oraz neutralne.

Pobierz Heroes 3


Do miast dobrych zaliczany jest Zamek, Bastion oraz Forteca, natomiast do miast złych Inferno, Nekropolis oraz Loch. Miasta neutralne to Twierdza i Cytadela. W dodatku do Heroes 3 została również wprowadzona kolejna frakcja neutralna, nazwana “Wrota Żywiołów”. W każdym mieście dostępnych jest siedem podstawowych jednostek. Na uwagę zasługuje fakt, że każda jednostka może być ulepszona, dzięki czemu zyskuje ona dodatkowe atrybuty oraz przewagę podczas starcia. Do każdego miasta dopisane są dwa rodzaje bohaterów. Jeden z nich jest specjalistą od walki wręcz, natomiast drugi specjalizuje się w magii. Heroes 3 są idealną propozycją dla graczy, którzy cenią sobie dobrą rozgrywkę strategiczną. Grafika nie jest na najwyższym poziomie, ale to grywalność jest najmocniejszą cechą tej produkcji. Na szczególną uwagę zasługuje artefakt Graal, który umożliwia stworzenie specjalnego budynku. Dzięki temu gracz może produkować więcej oddziałów każdego dnia.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *