GTA Vice City Download

GTA Vice City Pobierz grę z pewnego i szybkiego źródła. Na EchoGames pobierzesz pełną wersję gry po polsku.

Pobierz GTA Vice City

GTA VC to druga odsłona serii Grand Theft Auto. Została wydana w 2002 roku. Akcja gry toczy się w fikcyjnym mieście o nazwie Vice City, wzorowanym na Miami na Florydzie.

Gracz może podejmować lub opuszczać różne misje, aby poruszyć historię w taki czy inny sposób, a także brać udział w misjach pobocznych. W grze występują trzy grywalne postacie: Tommy Vercetti (bohater), Ken Rosenberg i Lance Vance.

Opis gry

Akcja gry toczy się w 1986 roku i ma nostalgiczną atmosferę z kilkoma nowoczesnymi poprawkami. Grafika jest świetna, co sprawia, że gra jest bardziej wciągająca i przyjemna. Vice City oferuje wiele działań, takich jak kradzieże samochodów, wojny gangów, wyścigi uliczne, handel narkotykami, rabunki itp. GTA Vice City oferuje również dynamiczną rozgrywkę, w której musisz wykorzystać umiejętności i strategię, aby wyprzedzić swoich przeciwników.

Tommy Vercetti jest weteranem rodziny Forellich, który zostaje wysłany do Vice City (dawnego placu zabaw dla bogatych i sławnych), aby ustanowić tam obecność Forelli.

Fabuła gry biegnie równolegle do filmu „Scarface” i przez niektórych była postrzegana jako nieoficjalny prequel. Gra ma również podobieństwa do „Scarface”, ponieważ dzieli wiele swoich motywów. Istnieje sześć różnych zakończeń, które zależą od wyborów graczy w trakcie gry.

Misje w GTA VC

Misje w GTA Vice City są doskonałym przykładem tego, jak gracz ma do dyspozycji różne opcje radzenia sobie z daną sytuacją.

gta vice city do pobrania

Niektóre misje będą wymagały osiągania celów poprzez przemoc i zniszczenie, podczas gdy inne można ukończyć z ukrycia i przebiegłości. Gra oferuje również kilka sposobów na ukończenie swoich misji – na przykład misja “Trzymaj swoich wrogów bliżej” daje wiele opcji, jeśli chodzi o pozbycie się wrogów.

Pojazdy w grze

Pojazdy są ważną częścią serii GTA i mają duży wpływ na rozgrywkę. Gra GTA Vice City nie jest wyjątkiem, ponieważ ten film pokazuje, jak pojazdy zmieniają grę.

GTA Vice City download ma do wyboru szeroką gamę pojazdów, w tym samochody, łodzie, pociągi i helikoptery. Samochody w tym filmie zostaną zaprezentowane w grze, aby lepiej zademonstrować ich funkcję w grze.

Jak pobrać i zainstalować GTA Vice City

  • Pobierz grę przez EchoGames
  • Przejdź przez instalkę (klikając dalej, dalej…)
  • Po instalacji otwierasz grę klikając lewym przyciskiem dwa razy w ikonę GTA Vice City na pulpicie.
gta vice city pobierz

Nie pozostaje nic innego jak tylko grać!

Powody, dla których GTA Vice City jest nadal najlepszą grą w historii

Gra jest jedną z najpopularniejszych gier, jakie kiedykolwiek powstały. To klasyk. Gra zajęła 10 miejsce w 100 najlepszych grach IGN wszechczasów i 8 na 10 w serwisie Metacritic. Jeśli chcesz poznać Vice City, to jest to idealna gra dla Ciebie!

GTA Vice City Download – wymagania sprzętowe

Aby spełnić wymagania sprzętowe GTA Vice City, potrzebujesz komputera z procesorem co najmniej 2,0 GHz, co najmniej 1 GB pamięci RAM i 150 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Jeśli chcesz grać w GTA Vice City na komputerze Mac, Twój komputer musi mieć system operacyjny OS X 10.8 lub nowszy i mieć procesor Intel Core Duo co najmniej 2,0 GHz, 1 GB pamięci RAM i 150 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *