GTA 4 Download

Pobierz pełną wersje GTA 4 na PC. Na EchoGames znajdziesz bezpieczne i szybkie źródło pobierania gta 4 download na komputer.

Pobierz GTA 4

GTA 4 to przygodowa gra akcji opracowana przez studio Rockstar Games. Został wydany 25 października 2008 roku na systemy Microsoft Windows, Xbox 360 i PlayStation 3.

W tej grze gracz kontroluje Niko Bellica, ściganego przez Triady i innych wrogów z jego przeszłości. Akcja gry toczy się w 2008 roku w Liberty City, które zostało znacznie zmienione od czasu GTA San Andreas.

gta 4 pobierz

Niko próbuje uciec od swojej przeszłości, pracując dla Raya Bulgarina, ale w końcu weźmie ją z powrotem w swoje ręce i podejmie decyzje, które zmienią życie. Historia łączy wpływy mediów, takich jak programy telewizyjne i filmy klasy B, z odniesieniami do kultury popularnej z lat 80. i 90., takich jak „Scarface” czy „Goodfellas”

Misje w grze

GTA 4 download to szybki instalator oraz dobrze napisana gra, która zawiera wiele misji zapewniających rozrywkę graczowi.

Gracz ma możliwość wypełniania misji na wiele sposobów. Istnieją cztery różne zakończenia, a sposób, w jaki misje zostaną ukończone, wpłynie na to, które zakończenie zostanie odebrane. Misje są również umieszczone w taki sposób, że zawsze dostępna jest co najmniej jedna główna misja do wykonania, co daje większą swobodę graczom, którzy chcą poświęcić swój czas na odkrywanie, zamiast wykonywać nieskończoną liczbę zadań pobocznych.

Misje są najbardziej zabawnym aspektem gry, ponieważ oferują bardziej zróżnicowaną rozgrywkę niż jakakolwiek inna część świata GTA.

Misje w GTA 4 podzielone są na dwie części: fabularną i poboczną. Misje fabularne są dokładnie tym, na co wygląda — wydarzeniami, które rozwijają fabułę i dają graczom wyobrażenie, czego oczekiwać od każdej postaci. Misje poboczne odbywają się poza główną fabułą gry i obejmują zarówno jazdę taksówką, grę w golfa, czy zarządzanie imperium biznesowym.

Jak pobrać i zainstalować GTA 4

Aby pobrać i zainstalować GTA IV, potrzebujesz:

1. Komputer PC lub Mac

2. Połączenie internetowe

3. Wolne miejsce na dysku twardym komputera

4. System operacyjny Windows

gta 4 do pobrania

Pobierz grę z EchoGames, zainstaluj klikając “Dalej’ albo “Kontynuuj” i znajdź ikonę gry na pulpicie. Po kliknięciu dwa razy lewym klawiszem na myszce, powinna otworzyć się gra.

Minimalne wymagania sprzętowe GTA IV

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz lub AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
  • Pamięć RAM: minimum 1,5 GB
  • Dysk: 16 GB wolnego miejsca
  • Karta graficzna: 256 MB NVidia 7900 / 256MB ATI X1900
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9 (koniecznie)

Jak widać, nie jest to dużo, aby zagrać w tak świetnie zrobioną grę.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *