Call Of Duty 2 Download

Call Of Duty 2 Download czyli pobierz nasz najnowszy instalator Call Of Duty 2 do pobrania w pełnej wersji bez klucza!

Gwarantujemy:

  • szybki download
  • wsparcie za darmo
  • kontakt z supportem 24/7

Zwiastun gry

Call Of Duty 2 – opis

Nie ma co się tutaj rozpisywać. Kultowa, porywcza gra. Strzelanka, o której każdy słyszał, być może nie każdy grał – ale to nic – bo jest okazja. COD 2 bez klucza pobierzesz z naszego zaufanego źródła.

Jak pobrać instalkę Call Of Duty 2 bez klucza?

Pobieranie instalki COD’a 2 jest banalnie proste.

jak pobrać call of duty 2
  • kliknij w przycisk Download albo Pobierz poniżej
  • kliknij w plik i zainstaluj grę tak jak każdą inną
  • graj!

Nasz instalator jest przystosowany do każdego komputera, instalacja będzie zatem szybka i bezproblemowa.

Call of Duty 2 Download Pełna Wersja

Call of Duty jest grą akcji FPS, której gracz wciela się w żołnierza piechoty podczas drugiej wojny światowej. Jest sequel gry, która została wydana w 2003 roku. Fabuła jest osadzona bezpośrednio w czasie II WŚ. Produkcja zebrała bardzo pozytywne opinie i zyskała uznanie graczy na całym świecie. Pobierz call of duty 2 zostało przygotowane za studio Infinity Ward.

Dostępne kampanie


Warto zauważyć, że w skład tego studia wchodzą te same osoby, które były odpowiedzialne za stworzenie Medal Of Honor. Do dyspozycji gracza są aż trzy kampanie, które osadzone są w latach 1941-1945. Gracz wciela się w amerykańskiego spadochroniarza, który zostaje wysłany na front Europy Zachodniej. Główne misje to lądowanie w Normandii oraz bitwy, których głównym celem jest wyparcie oddziałów niemieckich z Francji, Holandii oraz Belgii. Jeżeli wybierzemy komandosa brytyjskiego, to zostaniemy zesłani do Afryki Północnej. W przypadku wyboru rosyjskiego piechura prowadzimy rozgrywkę pod Stalingradem, a wszystkie działania zbrojne dotyczą frontu wschodniego. Warto zauważyć, że w czasie gry możemy przełączać się pomiędzy różnymi kampaniami, dzięki czemu istnieje możliwość przejścia rozgrywki w sposób chronologiczny. Call of duty 2 download jest dostępny na naszej stronie, na której właśnie jesteś.

Pełna wersja COD 2 do pobrania


Jest tu dostępna pełna wersja gry w języku polskim, dlatego każdy fan serii może rozpocząć już teraz swoje zmagania. Grafika stoi na naprawdę wysokim poziomie, a wszystkie bitwy odzwierciedlają wiernie prawdziwą symulację. W tle można usłyszeć odgłosy armat oraz wystrzałów, dzięki czemu gra jest jeszcze bardziej realistyczna. Warto zauważyć, że twórcy wprowadzili również ponad 20 tysięcy wypowiedzi postaci. Wymiana ognia ma bezpośredni wpływ na otoczenie. Budynki ulegają zniszczeniu w przypadku trafienia przez pociski artyleryjne. Dzięki takiemu rozwiązaniu rozgrywka jest bardzo realistyczna, a gracz może faktycznie się poczuć jakby brał udział w drugiej wojnie światowej. Call of duty 2 do pobrania jest dostępne zarówno w polskiej oraz angielskiej wersji językowej. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość skorzystania z takich pojazdów jak czołg. W porównaniu do pierwszej części scenariusz gry został znacznie wydłużony.

call of duty download pełna wersja za darmo

Ukończenie fabuły


Producenci zdecydowali się dodać kilka dodatkowych ścieżek oraz możliwości ukończenia głównej fabuły. Dzięki temu rozgrywka wydaje się być mniej liniowa oraz uzyskuje element zaskoczenia. Wszystkie mapy są również większe, a zadania oraz misje są ustalone od samego początku. Gracz ma jednak możliwość wyboru konkretnej misji według własnych preferencji, dzięki czemu rozgrywka jest dość elastyczna. Takie działania, jak anihilacja posterunku na starcie rozgrywki mogą wpłynąć na liczbę przeciwników, z którymi gracz będzie musiał zmierzyć się w przyszłości.

Dzięki zniszczeniu tego budynku wrogich oddziałów będzie znacznie mniej, a sama rozgrywka będzie łatwiejsza. Silnik graficzny, który został zastosowany w Call of Duty 2 jest bardzo mocny. Warto zauważyć jednak, że sam interfejs niewiele się zmienił w stosunku do pierwszej części gry. Na uwagę zasługują jednak poprawki graficzne oraz usprawnienia wizualne. Szczegóły są znacznie lepiej dopracowane, a tekstury wyglądają ładniej.

Wprowadzenie nowych animacji


Wprowadzone zostały również nowe animacje oraz modele postaci. Świetnie wyglądają efekty wybuchów oraz wystrzałów. Bardzo realistycznie wygląda także unoszący się dym. Twórcy postanowili wprowadzić także nowe algorytmy, które są bezpośrednio odpowiedzialne za inteligencję przeciwników komputerowych. W grze jest dostępny również bardzo dobrze zrealizowany tryb multiplayer, w którym gracze mogą rywalizować z osobami z całego świata. Przed rozpoczęciem gry sieciowej warto jednak zdobyć doświadczenie w trybie jednoosobowym. Należy pamiętać, że w Call of Duty 2 Download nie są dostępne apteczki, dlatego trzeba cały czas uważać na poziom życia. Energia jest odnawia się samoistnie, dlatego wystarczy na kilka chwil udać się w bezpieczne miejsce. Bardzo przydatna jest minimapa, która umożliwia śledzenie celu. Dużym ułatwieniem jest także wskaźnik podrzuconych granatów, dzięki któremu gracz może łatwiej opuścić strefę rażenia.

Misje ofensywne


Warto zauważyć, że poza misjami ofensywnymi w grze dostępne są również misje, w których głównym zadaniem jest ochrona punktów strategicznych do czasu przybycia wojsk sojuszniczych. W niektórych misjach będziemy mieli okazję wcielić się nawet w dowódcę czołgu. W grze dostępne są wszystkie bronie występujące w poprzedniej części, ale również nowe pojedyncze modele takie jak Gewehr 43 oraz SWT-40. Na szczególną uwagę zasługują również granaty dymne, które mogą być pomocne w przypadku maskowania działań zbrojnych. Dzięki nim można zostać niezauważonym przez przeciwnika. W grze został wykorzystany silnik IW engine, który został dopasowany idealnie do możliwości technicznych. Zastosowanie granatów dymnych jest możliwe dzięki efektom cząsteczkowym. Animacje postaci są dobrze dopracowane, dzięki czemu tekstury stoją na bardzo wysokim poziomie. W grze jest dostępny dźwięk przestrzenny, który wpływa bardzo dobrze na realizm rozgrywki.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *